• WYPRZEDAŻ!

  Przestronne mieszkanie z  2 miejscami parkingowymi

  Dodatkowe miejsce postojowe na drugi samochód, dla Ciebie lub dla Twoich gości.

  W sprzedaży mamy 2 mieszkania w specjalnej ofercie. Oba są dwupoziomowe, trzypokojowe i oba mają przestronne sypialnie (od 12,26 do 14,68m2). W każdym z nich zaprojektowana została ustawna przestrzeń dzienna oraz po 2 łazienki.

  Jest to oferta skierowana do osób ceniących  duże, ustawne przestrzenie. Doskonała dla pary lub rodziny 2+1. 

  Dla tych mieszkań mamy zapewnione po 2 miejsca parkingowe! W tym jedno pod dachem! Ty i twoi goście zapomnicie o problemie z zaparkowaniem dodatkowego samochodu: zmarowanym czasem na znalezienie parkingu i o  mandatach za parkowanie w miejscach niedozwolonych. 

  Pozostały już tylko 2 miejsca parkingowe zlokalizowane w garażu dwustanowiskowym! Jakie zalety ma takie miejsce? Przede wszystkim takie, że korzysta z niego tylko 2 mieszkańców. Plusem takich garaży jest również ich wielofunkcyjność i możliwość zagospodarowania ze względu na sporą, indywidualną przestrzeń. Przechowywanie opon, roweru, przykręcenie półki do ściany nie będzie  stanowić problemu. Przedmioty możesz składować bezpiecznie dzięki ograniczonej liczbie osób z dostępem do tego pomieszczenia. W dużych garażach wspólnych możliwe jest jedynie parkowanie swoich pojazdów w wyznaczonych liniach. 

  Powiemy więcej, nie ma co miesięcznej opłaty za serwis garażu i użytkowanie!

  Decydując się na zakup lokalu objętego promocją otrzymasz RABAT na miejsca parkingowe!

  Oferta ograniczona jest czasowo. 

  Zainteresowany? Zadzwoń lub napisz do nas i dowiedz się więcej