Nasza Historia

Matbud Development Sp. z o. o. to polski deweloper mieszkaniowy. Firma realizuje własne projekty budownictwa jednorodzinnego i wielorodzinnego, począwszy od stworzenia projektu domu / mieszkania skrojonego na miarę potrzeb dużej rodziny, po mniejsze mieszkania odpowiednie dla par czy indywidualnych osób szukających własnego, niezależnego m2.

Działalność Firmy bazuje na doświadczeniu firmy Matbud i firmy Almond Project trudniących się generalnym wykonawstwem budynków wielorodzinnych, biur i lokali użytkowych już od 2008 roku, kiedy to Matbud współpracował z największymi developerami w Polsce. Posiadamy również ogromne doświadczenie w projektowaniu różnego typu kompleksów budowlanych na zlecenie liczących się na polskim rynku inwestorów a także kontroli nad poprawnością przebiegu całego procesu budowlanego .

Naszym zdaniem idealny Dom to taki, który spełnia wymagania najwybredniejszych gustów. Odpowiada swym wyglądem nowoczesnym trendom architektury mieszkaniowej, usytuowany na starannie wyselekcjonowanym terenie z dogodna komunikacją, a jednocześnie jest dostępny na każdą kieszeń. Zwracamy szczególną uwagę aby klienci mieli szeroką gamę wyboru lokalu: od małego mieszkania z tarasem po dom z ogródkiem, a wszystko to usytuowane na prestiżowym osiedlu.

Matbud Development nie dzierżawi terenów pod swoje inwestycje. Firma nabywa je drogą kupna. Dlatego też macie Państwo gwarancję, że wasze lokale usytuowane są na działce wolnej od jakichkolwiek obciążeń. Co za tym idzie? Nie wystąpią żadne problemy ani obowiązek płacenia podatków od użytkowania wieczystego gruntu, na jaki skazują swoich klientów duzi Polscy deweloperzy. Nabywając u nas mieszkanie masz pewność, że jest ono w 100% Twoje, a działka na której stoi jest twoją współwłasnością.

Nasza Filozofia

BO DLA NAS BUDOWNICTWO TO NIE TYLKO MURY...

nie tylko smutne cztery ściany ale przede wszystkim funkcjonalne wnętrze, ciesząca oko praktyczna elewacja

BO DLA NAS WAŻNE JEST JAK I GDZIE A NIE TYLKO ZA ILE

Lokalizacja nie jest przecież dla nas, tylko dla przyszłych mieszkańców. Dlatego zależy nam aby był dobry dojazd, łatwy dostęp do komunikacji miejskiej oraz bliskość szkół, sklepów i usług.

BO DLA NAS NIE TYLKO METRY MAJĄ ZNACZENIE...

ale przede wszystkim mieszkanie, które projektowaliśmy z myślą o rozsądnym wykorzystaniu przestrzeni.

BO DLA NAS WAŻNA JEST RADOŚĆ LUDZI

Ludzie, którzy tworzą z pasją naładowują projekt pozytywną energią, tą energię chcemy przekazać tym, którzy postanowią zamieszkać w mieszkaniach zaprojektowanych z sercem i wybudowanych z rozumem.