Skorzystaj z formularza kontaktowego

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w formularzu MATBUD Development sp. z o.o. w celach marketingowych, w tym w celu informowania mnie o aktualnej ofercie spółki, jak również o ofercie podmiotów współpracujących z MATBUD Development sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na przysyłanie mi środkami komunikacji elektronicznej, w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej, informacji handlowych od MATBUD Development sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na kontaktowanie się ze mną przez MATBUD Development sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia oferty handlowej MATBUD Development sp. z o.o. oraz podmiotów współpracujących z MATBUD Development sp. z o.o.

Pamiętaj, że po wyrażeniu zgody możesz w każdej chwili zrezygnować z otrzymywania od nas jakichkolwiek informacji. Warto jednak zostać z nami w kontakcie - zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Odwiedź Nas - czekamy!

Biuro sprzedaży znajduje się w Ząbkach przy ulicy Batorego 36

Adres siedziby:

Warszawa, ul. Orzycka 27

Adres biura sprzedaży:

Ząbki, ul. Batorego 36

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Zapraszamy po wcześniejszym uzgodnieniu terminu

SPRZEDAŻ

Telefon: 793-666-866
E-mail: sprzedaz@matbudd.pl

SPRZEDAŻ I POSPRZEDAŻ

E-mail: s.kalata@matbud.waw.pl

GWARANCJE I SERWIS

E-mail: gwarancje@matbudd.pl

 

BIURO

GODZINY PRACY KSIĘGOWOŚCI
codziennie 8:00-16:00

Telefon: 535-089-959

E-mail: biuro@matbudd.pl

Jeżeli nie masz możliwości dojazdu do nas w godzinach pracy naszego biura, zadzwoń i umów się na indywidualny termin a my postaramy się dostosować do Twoich możliwości