Osiedle Marszałka - BUDOWA - 05.10.2023

Postęp prac na budowie Osiedla Marszałka

Jesteśmy podekscytowani, że możemy podzielić się z Wami najświeższymi informacjami dotyczącymi postępów na budowie Osiedla Marszałka. Po wielu tygodniach przygotowań, gruntownych wykopalisk i wylewania fundamentów, mury parteru dumnie stoją i zarysowują kontury przyszłych domów.

Współpracujemy z doświadczonym zespołem inżynierów i budowlańców, którzy dbają o to, aby każdy etap prac był realizowany z największą starannością. Naszym priorytetem jest tworzenie bezpiecznych, funkcjonalnych i estetycznych przestrzeni, które wkrótce staną się prawdziwym domem dla wielu rodzin.

Zachęcamy do regularnego odwiedzania zakładki "Aktualności" na naszej stronie. Będziemy na bieżąco informować o wszystkich istotnych wydarzeniach i postępach związanych z Osiedlem Marszałka. Czekają nas jeszcze liczne etapy prac, ale już teraz widać, jak wspaniałe będzie to miejsce!

Dziękujemy za zaufanie i cierpliwość. Razem tworzymy nie tylko budynki, ale przede wszystkim społeczność. 🏠❤️🚧

Najnowsze aktualności

  • Postęp prac na budowie Osiedla Marszałka

    Zapraszamy do śledzenia postępów na budowie Osiedla Marszałka! Ściany parteru już stoją, a betoniarka nie przestaje pracować. Z każdym dniem nasz projekt nabiera kształtów.

  • Już w najbliższy weekend spotkamy się na Targach Mieszkań i Domów

    czekamy na Ciebie już 23-24 kwietnia 2022r. w warszawskim Centrum EXPO XXI, w godzinach: 10.00-17.00. Hala nr 3, ul. Prądzyńskiego 12/14

    kup bilet na: Targi Mieszkań i Domów Warszawa 2022 TOBILET.PL